Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Password
fi: Salasana

en: edit
fi: muokkaa

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.
