Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Password
fr: Mot de passe

en: edit
fr: modifier

en: Expiration Date
fr: Date d'expiration

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fr: Une erreur est survenue durant le paiement. Merci de nous contacter pour vous assurer que votre commande a bien été prise en compte.

en: Credit card declined: !amount
fr: Carte de bancaire refusée : !amount

en: Credit card charged: !amount
fr: Carte bancaire débitée : !amount

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
fr: Réception de la notification de la commande !order_id.

en: Credit card payment declined: !text
fr: Paiement par carte bancaire refusé : !text

en: Credit card payment processed successfully. Approval code: !code
fr: Paiement par carte bancaire traité avec succès. Code d'approbation : !code
