Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Password
gl: Contrasinal

en: edit
gl: editar
