Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Username
he: כינוי

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Password
he: ססמה

en: edit
he: עדכן

en: Submit Order
he: שלח הזמנה
