Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Password
hi: पासवर्ड

en: edit
hi: संपादन करें
