Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Odustani

en: Overview
hr: Pregled

en: Password
hr: Lozinka

en: edit
hr: uredi

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
