Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Password
hu: Jelszó

en: edit
hu: szerkesztés

en: Expiration Date
hu: Lejárat dátuma

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.
