Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama anggota

en: Cancel
id: Batalkan

en: Overview
id: Tinjauan

en: Password
id: Sandi
