Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: Password
ja: パスワード

en: edit
ja: 編集

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ja: 支払い中にエラーが発生しました。ご注文が確定したかを確認するには私たちへご連絡下さい。

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Order created through website.
ja: ウェブサイトからの注文。

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Add New Bank
ja: 銀行を追加
