Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი
