Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: edit
kk: түзету
