Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: edit
km: កែសម្រួល
