Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Password
lt: Slaptažodis

en: edit
lt: redaguoti

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.
