Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Password
lv: Parole

en: edit
lv: rediģēt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Credit card payment declined: !text
lv: Kredītkartes maksājums atteikts: !text
