Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
