Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Password
mn: Нууц үг

en: edit
mn: засварлах
