Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस
