Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Password
nn: Passord

en: edit
nn: endre

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nn: Ein feil oppstod under handsaming av betalinga. Ta kontakt for å forsikre deg om at bestillinga kom fram.

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order created through website.
nn: Bestilling gjort gjennom nettsida.
