Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Password
pl: Hasło

en: edit
pl: edytuj

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?
