Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Vista global

en: Password
pt: Senha

en: edit
pt: editar

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: Credit card charged: !amount
pt: Debitado do cartão de crédito: !amount

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Order created through website.
pt: Encomenda criada através do site.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id
