Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Password
ro: Parola

en: edit
ro: modifică

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Credit card declined: !amount
ro: Card de credit refuzat: !amount

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount
