Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отменить

en: Overview
ru: Просмотр

en: Password
ru: Пароль

en: edit
ru: изменить

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ru: Во время оплаты произошла ошибка. Пожалуйста, свяжитесь с нами для того, чтобы заказ был обработан администратором.

en: Are you sure ?
ru: Вы уверены?

en: Credit card charged: !amount
ru: Сумма снята с кредитной карты: !amount

en: Submit Order
ru: Оплатить

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id

en: Ratio
ru: Соотношение

en: Valid Until
ru: Действительно До

en: Bank Name
ru: Название банка
