Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: භාවිතා කරන්නාගේ නම (Username)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
