Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anullo

en: Overview
sq: Panorama

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho
