Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: edit
ta: மாற்று
