Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: edit
te: మార్చు
