Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Користувач

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Overview
uk: Огляд

en: Password
uk: Пароль

en: edit
uk: редагувати

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, звяжіться з нами щоб упевнитися що замовленя було подано.

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Ratio
uk: Коефіцієнт
