Ubercart Turkish Banks Gateway (6.x-1.1-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
