Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (6.x-1.1-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: API Username
de: Benutzername

en: API Password
de: Passwort

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
de: Während des Bezahlvorgangs ist ein Fehler aufgetreten. Bitte kontaktieren Sie uns, um sicherzugehen, dass Ihre Bestellung bei uns eingegangen ist.

en: Credit card charged: !amount
de: Kreditkarte wurde belastet: !amount

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Receiving new order notification for order !order_id.
de: Erhalte neue Meldung zur Bestellung !order_id.

en: Order Complete
de: Bestellung abgschlossen.

en: API URL
de: API-URL
