Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (6.x-1.1-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
es: Ocurrió un error durante el pago. Por favor póngase en contacto con nosotros para confirmar que su pedido ha sido completado.

en: Credit card charged: !amount
es: Tarjeta de crédito cargada: !amount

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Receiving new order notification for order !order_id.
es: Recibiendo aviso de nuevo pedido para el pedido !order_id.
