Ubercart Turkish Banks Gateway (3D Secure) (6.x-1.1-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: API URL
sv: URL för API
