UC Upsell (6.x-1.15) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: Product
de: Produkt

en: Global Settings
de: Globale Einstellungen

en: Related items
de: Verwandte Elemente
