UC Upsell (6.x-1.15) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Product
uk: Товар

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра
