UC Upsell (6.x-1.16) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Product
fr: Produit

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Related products settings
fr: Paramètres des produits liés
