UC Upsell (6.x-1.18) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能
