UC Upsell (6.x-1.18) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
