UC Upsell (6.x-1.19) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Product
et: Toode

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded
