UC Upsell (6.x-1.19) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
