UC Upsell (6.x-1.19) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Node Types
pt: Tipos de nó

en: Related nodes
pt: Nós relacionados

en: Product
pt: Produto
