UC Upsell (6.x-1.20) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Action
da: Handling

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Product
da: Produkt

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Use a "Buy Now" button instead of Add to Cart form
da: Brug en "Køb nu"-knap i stedet for Tilføj til indkøbskurv formularen

en: Image handling options
da: Indstillinger for billedhåndtering

en: Product imagefield to use
da: Brug disse produkt billedfelter

en: Ignore them (do nothing)
da: Ignorér dem (gør intet)

en: Configure the behavior and appearance of the !browser
da: Tilpas !browsers opførsel og udseende

en: You may also !configure.
da: Du kan også !configure

en: Upsell configuration was reset to defaults.
da: Upsells standardindstillinger er blevet gendannet.

en: If no product image exists, use the default
da: Brug standardbilledet hvis der ikke findes et produktbillede

en: Check this option to use the Default Product Image; otherwise, no Image will be shown if none exists for the product.
da: Markér denne mulighed for at bruge standard produktbilledet; ellers vises der ikke et billede hvis der ikke findes et produktspecifikt billede.

en: Changed UC Upsell primary key.
da: Ændrede UC Upsell primær nøgle.

en: A new configuration for UC Upsell was added.
da: Tilføjede en ny konfiguration til UC Upsell.
