UC Upsell (6.x-1.20) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Product
ru: Товар

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно
