UC Upsell (6.x-1.20) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
