UC Upsell (6.x-1.21) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Product
hu: Termék

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra
