UC Upsell (6.x-1.21) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: Product
pt: Produto

en: Global Settings
pt: Configurações globais
