UC Upsell (6.x-1.15) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Product
pl: Produkt

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Related items
pl: Powiązane pozycje
