UC Upsell (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Related nodes
nl: Gerelateerde nodes

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Related Products for Upsell
nl: Gerelateerde producten voor Upsell

en: Select related products to offer at checkout.
nl: Selecteer gerelateerde producten om tijdens het afrekenen aan te bieden.

en: Upsell Items
nl: Upsell-items

en: Upsell specific settings
nl: Upsell specifieke instellingen

en: Product Page configuration
nl: Productpagina-instellingen

en: Supplement with products related to the user's cart
nl: Aanvullen met producten gerelateerd aan producten in de winkelwagen van de gebruiker

en: Check this option and items related to the user's cart will be listed when there are not enough items associated with the current product.
nl: Aanvinken om items gerelateerd aan de winkelwagen van de gebruiker te tonen wanneer er niet genoeg items zijn die met het huidige product zijn geassocieerd.

en: Supplement with random products
nl: Aanvullen met willekeurige producten

en: Check this option and random products will be listed when there are not enough associated items (or cart items, if that option is selected).
nl: Aanvinken om willekeurige items te tonen wanneer er niet genoeg geassocieerde items zijn (of winkelwagenopties, indien die optie is geselecteerd).

en: Non-Product Page configuration
nl: Instellingen van niet-product pagina's

en: Disable when cart is empty
nl: Uitschakelen wanneer de winkelwagen leeg is

en: Check this option and this block will only appear when the user has items in their cart.
nl: Aanvinken om dit blok alleen te tonen als de gebruiker items in zijn winkelwagen heeft.

en: No associations
nl: Geen associaties

en: Edit upsell module settings
nl: Upsell module-instellingen wijzigen

en: Use default message when at least one upsell item is associated.
nl: Standaardbericht gebruiken als tenminste één upsell-item is geassocieerd.

en: Check this option and the default message will be used, if at least one found product is associated with the target node (for product pages) or cart items (on the checkout page). <i>The "Upsell Items" block always uses the alternate message, when displayed with non-product pages.</i>
nl: Aanvinken om de standaardoptie te gebruiken, als tenminste één gevonden product is geassocieerd met de doelnode (voor productpagina's) of winkelwagenitems (op de afrekenpagina). <i>Het blok 'Upsell-items' gebruikt altijd het aangepaste bericht als het wordt getoond met niet-product pagina's.</i>

en: Shuffle related and supplemental nodes.
nl: Gerelateerd en aanvullende nodes in willekeurige volgorde plaatsen.

en: Check this option and related nodes will be shuffled with any supplemental nodes, if any. <i>Note: Related and supplemental node groups are always randomized.</i>
nl: Aanvinken om gerelateerde nodes en aanvullende nodes (als deze er zijn) in willekeurige volgorde te plaatsen. <i>Opmerking: Gerelateerde en aanvullende node-groepen zijn altijd willekeurig.</i>

en: Cart Pane
nl: Winkelwagenvenster

en: Associations Browser
nl: Associaties browser

en: Number of products to list per page
nl: Aantal producten om te tonen per pagina

en: Change this to suit your paging needs
nl: Pas dit naargelang uw gewenste paginering aan

en: administer upsell settings
nl: upsell-instellingen beheren

en: Manage related products offered at checkout
nl: Beheren van gerelateerde producten die tijdens afrekenen worden aangeboden

en: Manage settings for related products.
nl: Instellingen voor gerelateerde producten beheren.

en: Imagecache preset to use
nl: Imagecache-instelling die gebruikt moet worden

en: Choose the imagecache preset to apply to all blocks
nl: Selecteer de imagecache-instelling om op alle blokken toe te passen

en: Product types to allow associations with
nl: Producttypes om associaties aan toe te staan

en: Upsell configuration was updated.
nl: Upsell-instellingen werden bijgewerkt.

en: Offer customers items at their cart
nl: Klanten items aanbieden in hun winkelwagen

en: Related products were updated.
nl: Gerelateerde producten zijn bijgewerkt.

en: Install ImageCache module to get preset configurations.
nl: Installeer de ImageCache-module om instelling-configuraties te verkrijgen.

en: Choose which product types can be selected in the Node Edit form.
nl: Kies welke producttypes in het node-formulier geselecteerd kunnen worden.

en: Override them
nl: Overschrijf ze

en: Add them
nl: Voeg ze toe

en: Related products associations
nl: Gerelateerde producten-associaties

en: Related products settings
nl: Gerelateerde producten-instellingen

en: You need to !runcron to build a list of products related by taxonomy.
nl: !runcron is benodigd om een lijst met producten gerelateerd aan taxonomie op te bouwen.

en: These settings affect both the "Upsell Items" block and Ubercart check-out pane. <b>Developers:</b> These settings also impact the behavior and output of the <i>get_associate_nids()</i> function.
nl: Deze instellingen gelden zowel voor het 'Upsell items'-blok als het Ubercart-afrekenvenster. <b>Ontwikkelaars:</b>Deze instellingen bepalen ook het gedrag en de uitvoer van de <i>get_associate_nids()</i>-functie.

en: Use a "Buy Now" button instead of Add to Cart form
nl: Gebruik een 'Koop nu'-knop in plaats van een 'Toevoegen aan winkelwagen'-formulier

en: Checking this option will show a Buy Now button in the Upsell block instead of the normal themed Add to Cart button, which will not display any attributes for related products.
nl: Aanvinken om een 'Koop nu'-knop in het Upsell-blok te tonen in plaats van de normaal opgemaakte 'Toevoegen aan winkelwagen'-knop, welke geen attributen voor gerelateerde producten weergeeft.

en: Reciprocal assocations behavior
nl: Gedrag van wederkerige associaties

en: Choose the reciprocal assocation action to perform when saving nodes:
            <br/><strong>Do not associate reciprocals:</strong>: <em>Will associate the selected products with the current node only.</em>
            <br/><strong>One to one</strong>: <em>Node A -> Node B, Node B -> Node A</em>
            <br/><strong>One to many</strong>: <em>Node A -> Node B, Node C; Node B -> Node C, Node A (default)</em>
nl: Kies de wederkerige associatie-actie om uit te voeren tijdens het opslaan van nodes:
            <br /><strong>Wederkerige niet associëren:</strong>: <em>Associeert de geselecteerde producten alleen met de huidige node.</em>
            <br /><strong>Eén naar één</strong>: <em>Node A -> Node B, Node B -> Node A</em>
            <br /><strong>Eén naar veel</strong>: <em>Node A -> Node B, Node C; Node B -> Node C, Node A (standaard)</em>

en: Product imagefield to use
nl: Productafbeeldingveld om te gebruiken

en: Choose the image field to apply to all blocks
nl: Selecteer het afbeeldingsveld om toe te passen op alle blokken

en: How should we deal with Products that are related by taxonomy terms? Use this feature for smarter Upselling.
          <br />- <strong>Ignore: </strong> <em>Default</em>. Displays products specified in the Node Edit form, plus any configured randoms.
          <br />- <strong>Override: </strong> Displays products related by taxonomy first, ignoring products specified in Node Edit Form.
          <br />- <strong>Add: </strong> Displays products specified by Node Edit Form, plus nodes related by taxonomy, then randoms if needed.
nl: Hoe dient er omgegaan te worden met producten die gerelateerd zijn aan taxonomie-termen? Gebruik deze eigenschap voor slimmere upselling.
          <br />- <strong>Negeren: </strong> <em>Standaard</em>. Toont producten gespecificeerd in het Node-Bewerkformulier, plus ingestelde willekeurige producten.
          <br />- <strong>Overschrijven: </strong> Toont eerst producten gerelateerd aan taxonomie en negeert producten gespecificeerd in het Node-Bewerkformulier.
          <br />- <strong>Toevoegen: </strong> Toont producten gespecificeerd in het Node-Bewerkformulier, plus nodes gerelateerd aan taxonomie, daarna willekeurig indien nodig.

en: Ignore them (do nothing)
nl: Negeren (doe niets)

en: The "Upsell Items" pane displays products related to items in a cart.
          You can edit the order and presence of cart panes via the !panelink.
nl: Het 'Upsell Items'-venster toont producten gerelateerd aan items in de winkelwagen.
          U kunt de volgorde en aanwezigheid van winkelwagenvensters wijzigen via de !panelink.

en: Message displayed when all items are associated to the user's cart.
nl: Bericht wat getoond wordt wanneer alle items geassocieerd zijn met de winkelwagen.

en: Message displayed when one or more items have no association to the user's cart.'
nl: Bericht wat getoond wordt als één of meer items geen associatie met de winkelwagen hebben.

en: How many products to suggest at checkout
nl: Het aantal producten dat tijdens het afrekenen wordt voorgesteld

en: Configure the behavior and appearance of the !browser
nl: Het gedrag en de verschijning van de !browser

en: You may also !configure.
nl: U kunt ook !configure.

en: Upsell configuration was reset to defaults.
nl: Upsell-instellingen hersteld naar standaard.

en: You need to !config if you wish to include the %class product class in Upsell blocks!
nl: U dient te !config indien u de %class-productklassen toe wilt voegen aan Upsell-blokken!

en: If no product image exists, use the default
nl: Als er geen productafbeelding is, gebruik dan de standaard

en: Check this option to use the Default Product Image; otherwise, no Image will be shown if none exists for the product.
nl: Vink aan om de standaard productafbeelding te gebruiken; anders wordt er geen afbeelding getoond.

en: Changed UC Upsell primary key.
nl: UC Upsell primaire sleutel aangepast.

en: A new configuration for UC Upsell was added.
nl: Een nieuwe instelling voor UC Upsell is toegevoegd.

en: Taxonomy Handling
nl: Taxonomiegebruik

en: Restrict related-by-taxonomy products by specific terms
nl: Beperk gerelateerd-aan-taxonomie producten op specifieke termen

en: If you wish to restrict related-by-taxonomy nodes to a specific terms, select them here.
nl: Als u gerelateerd-aan-taxonomie nodes wilt beperken op specifieke termen, selecteer deze dan hier.

en: Include this !type
nl: !type toevoegen

en: In your cart
nl: In uw winkelwagen

en: Purchase these along with !title
nl: Koop deze samen met !title
