UC USAePay (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Production
lv: Darba

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Customer notifications
lv: Pircēju notifikācijas

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount
