UC USAePay (6.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Production
no: Produksjon

en: Ubercart - payment
no: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
no: Transaksjonsmodus

en: Credit card declined: !amount
no: Kredittkort ble avvist: !amount

en: Credit card charged: !amount
no: Kredittkort trukket: !amount
