UC USAePay (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Production
tr: Üretim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Customer notifications
tr: Müşteri bilgilendirmeleri

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı reddedildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Credit card payment processed successfully.<br/>Approval code: @code
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştır.<br/>Onay Kodu: @code

en: <br />Response code: @code - @text
tr: <br />Cevap kodu: @code - @text
