UC USAePay (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Authorization
ca: Autorització
